Kauçuk Zemin Kaplama - İstanbul | info@sehirpark.net

kauçuk zemin üretimi

Toplumsal ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak için arge çalışmaları ve yüksek teknolojiden faydalanarak daha güvenli bir şekilde sizlere hizmet için yeni kauçuk zemin ürünler çalışmalara başlanmıştır.

kaucuk zemin kaplama m2 fiyatlariKauçuk zemin kaplama m2 fiyatları seçilecek kauçuk modeline ve bileşimine göre değişmektedir. Uygulama alanının m2 cinsinden ölçüsü alındıktan sonra firmamızdan hemen teklif alabilirsiniz.

İç mekan veya dış mekan kullanım için ayrı kalınlık ve özelliklerde olan kauçuk zemin kaplama ürünlerimiz, kullanım alanına göre değişken olarak fiyatlandırılır.  Hemen her mekanda kullanılabilen kauçuk zeminler, güvenli, dayanıklı  ve kullanışlı olmalarıyla son yıllarda popüler hale gelmiştir.

Kauçuk zemin m2 hesaplamak için kaplanacak alanın enini ve boyunu metre cinsinden ölçüp çarpma işlemi yapmanız yeterlidir.

Örneğin eni 10 metre, genişliği ise 7 metre olan bir mekanda 10 x 70 = 70 metrekare bir alan için fiyatlandırma yapılır.

Ürünlerimiz son teknoloji makinelerle üretildiğinden hızlı sevkiyat ile çok kısa sürede tarafınıza nakledilir.

 

yağ aldırma fiyatları karın germe fiyatları dudak dolgusu fiyatları piezo burun estetiği fiyatları burun törpüleme fiyatları gülüş tasarımı fiyatları mide küçültme ameliyatı fiyatları vaser liposuction fiyatları liposuction cost turkey